COVER GIRRRL Magazine Release met Unwanted Words
Kom langs voor de release van het Cover Girrrl magazine. Tijdens vier workshops is dit collectieve magazine tot stand gekomen en vandaag feestelijk uitgebracht! Dit magazine is gericht op alternatieve schoonheidsidealen. Met verhalen en illustraties vieren we de diversiteit van Rotterdam 2025!
De feestelijke release van het magazine wordt gepresenteerd door Unwanted Words. Met queer en feministische poëzie vertalen zij het gloednieuwe tijdschrift tot een fashion catwalk. "Waar zelfexpressie uitgroeit tot een daad van verzet".
OPEN LAB
Dit programma is onderdeel van OPEN LAB. Van 10 oktober tot 14 november beleef je het OPEN LAB in de Centrale Bibliotheek – een initiatief van Bibliotheek Rotterdam en Women Connected in het kader van het Rotterdamse Jaar van de Vrouw. Samen met de Erfgoedstudio van de bibliotheek presenteren we een inspirerende maand waarin vrouwen de norm zijn: zichtbaar, creatief, krachtig en verbindend. Met verhalen, workshops, lezingen en optredens.
Bekijk ook de andere evenementen die onderdeel zijn van OPEN LAB.